109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Áramvédő kapcsoló 4P 40A 6kA 100mA A típus
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Áram-védőkapcsoló 4P 40A 6kA 100mA A típus
Áram-védőkapcsoló 4P 40A 6kA 100mA A típus PF6-40/4/01-A xPole Home 112934 EATON
- a készülékek felülről vagy alulról történő tápellátása
- a kioldás független a hálózati feszültségtől
- használható fénycsövekkel (előtéttel/előtét nélkül)
- védelem földzárlati áramok, differenciálárámok ellen
- beépített érintkezőállás-jelző (zöld és piros színek)
- dupla csavaros/sínkapcsok (a csatlakozósín felszerelése után szabad csavaros kapcso marad)
- szerelés DIN TH 35 sínre
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csomagolás tömege | 0,15 kg |
| Differenciálárám | 100mA |
| Névleges árám | 40A |
| Pólusok száma | 4 |
| Típus | A |
| Névleges megszakítóképesség | 6kA |
| Névleges árám | 25, 40, 63 A |
| Névleges kioldóárám | 30, 300, 100, 500 mA |
| Pólusok | 2, 4 |
| Érzékenység | A, AC, G, G/A, S, S/A |
| Kétoldali tápellátás lehetősége | felül/alul |
| Szín | fehér |
| Méretek | 45 x 80 x 70 mm |
| Védelmi fok | IP40, IP54 (nedvességálló burkolattal) |
| Szerelési mód | gyorsrögzítés 2 reteszállással DIN IEC/EN 60715 sínre |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Megszakító típusa | áramvédő |
| Pólusok száma | 4P |
| Névleges áram [A] | 40A |
| Különbözeti áram [mA] | 100 mA |
| Kioldási karakterisztika | A |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.