109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Biztosíték foglalat 2P 32A 10x38 1000V DC
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Biztosítékalap 2P 32A 10x38 1000V DC
Biztosítékalap 2P 32A 10x38 1000V DC CFPV-32 CF PV32 2P VCX 10x38 méretű olvadóbetétekhez tervezve, fotovoltaikus rendszerekben való használatra. A maximális üzemi feszültség 1000V DC, a maximális megengedett áram 32A.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Típus és sorozat: | moduláris biztosítékalap CFPV-32 PV 2P 10x38mm 1-32A 1000V CF PV32 2P VCX |
| Maximális áram | 32A |
| Névleges feszültség (Un) | 1000 V DC |
| Névleges áram (ln) | max 320 A |
| Kapocs kapacitás | 0,5-10 mm² |
| Szerelési mód | TH-35 sín |
| Modulok száma | 2 |
| Biztosítóbetét mérete | 10,3 x 38 |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Üzemi hőmérséklet | -25 és 50 °C között |
| Méretek | 36x78x60 mm |
| Védettsági fok | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.