109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
ETI túláramvédő kapcsoló B 16A 3P 6kA
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
ETI Túláramvédő Kapcsoló B 16A 3P 6kA
A B 16A 3P 6kA ETIMAT6 002115516 túláramvédő kapcsoló az ETI márkától, amelyet gyakran túláramvédelemnek is neveznek, kulcsfontosságú eszköz az elektromos rendszerek rövidzárlatok és túlterhelések elleni védelmére.
Fő funkciója az áramellátás automatikus megszakítása rendellenességek észlelése esetén, ami biztosítja az egész elektromos rendszer biztonságát. Ez minden elektromos rendszer egyik legfontosabb eleme, amely nélkülözhetetlen a megfelelő működés és védelem fenntartásához.
Az ETIMAT túláramvédő kapcsolók lakó-, közösségi és ipari létesítményekben való használatra lettek tervezve. Lehetőséget kínálnak kiegészítő segédérintkezők és túlfeszültség-kioldók telepítésére. A kapcsoló karja leplombálható "Be" és "Ki" pozíciókban, ami növeli a használat biztonságát. Ezek az eszközök hatékonyan védenek a feszültség alatt álló részek véletlen érintése ellen, és jelzővel vannak felszerelve, amely mutatja az érintkezők aktuális helyzetét.
Specifikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | ETI |
| Karakterisztika | B |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Kapcsolóképesség | 6 kA |
| Pólusok száma | 3 |
| Modulok száma | 3 |
| Sorozat és típus | Túláramvédő kapcsoló B16 A 3P 6kA ETIMAT6 002115516 ETI |
| Kioldó karakterisztika | B |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges frekvencia | 50/60 Hz |
| Kapocs kapacitás | 1-25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 16A |
| Pólusok száma | 3P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | ETI |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.