109,00 Ft
86,00 Ft
13 350,00 Ft
10 512,00 Ft
Eaton gPV 10x38 biztosító betét 12A 1000V DC fotovoltaikus rendszerekhez
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Eaton Topikás biztosítóbetét gPV 10x38 12A 1000V DC
A gPV 10x38 12A 1000V DC PV-12A10F topikás biztosítóbetét az EATON márkától – az Eaton fotovoltaikus biztosítékai a fotovoltaikus láncok hatékony védelme és szigetelése érdekében készültek. Ideálisak extrém környezeti hőmérsékleten működő napelemes rendszerekben való használatra.
Ezek a speciális biztosítékok alacsony teljesítményveszteséggel jellemezhetők, ami az egész rendszer energiahatékonyságának növekedését eredményezi. Ráadásul alkalmasak magas terhelési ciklusok és alacsony meghibásodási arányok mellett történő működésre, valamint megbirkóznak a visszárammal, több rendszer meghibásodásával és sorozatos elrendezésekkel, ami megbízható megoldássá teszi őket a modern napelemes telepítésekben.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csomagolás súlya | 0,01 kg |
| Gyártó | EATON |
| Névleges áram | 12A |
| Biztosíték mérete | 10 x 38 mm |
| Névleges feszültség | 1 kV DC |
| Ház anyaga | Kerámia |
| Alkalmazási kategória | gPV |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.