109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Eaton túlfeszültség-levezető PV DC Típus 1+2 (B+C osztály) 1000V 2P+N 15kA 3,7kV
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Túlfeszültség-levezető PV DC 1+2. típus (B+C) 1000V 2P+N 15kA 3,7kV SPPVT12-10-2+PE 177256 EATON
A túlfeszültség-levezető PV DC 1+2. típus (B+C) 1000V 2P+N 15kA 3,7kV SPPVT12-10-2+PE 177256 EATON egy olyan eszköz, amelyet elektromos rendszerek túlfeszültség elleni védelmére terveztek, amelyek villámcsapás vagy a hálózati rendszer meghibásodása következtében léphetnek fel.
Ennek a túlfeszültség-levezetőnek a funkciója az áramlási idő lerövidítése és a követő áram frekvenciájának korlátozása, amelynek célja a hálózati komponensek védelme. Ez a védőeszköz kifejezetten napelemes PV rendszerekben való használatra alkalmas, mind földelt, mind földeletlen kivitelben. Cserélhető betéteket és optikai jelzőket kínál, amelyek jelzik annak működését.
Az SPPVT túlfeszültség-levezető sorozat 40 kA-es kisülési árammal szembeni ellenállással rendelkezik, és ISCPV rövidzárlati szilárdsága 1000 A, ami megbízható választássá teszi a napelemes rendszerek biztonságának garantálásában.
Specifikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | EATON |
| Hálózat típusa | DC (Napelemes PV) |
| Védőeszköz osztálya | B+C (1+2. típus) |
| Pólusok száma | 3 |
| Névleges kisülési áram (In) | 15kA |
| Feszültség védelmi szint | 3,7kV |
| Modulokban kifejezett szélesség | 3 |
| Névleges üzemi feszültség | 1000 V |
| Védettségi fok IP | IP20 |
| Maximális kisülési áram | 40 kA |
| Hálózati rendszer | IT |
| Vezetékek száma | 2 |
| Névleges kisülési áram - csúcsérték (8/20) | 15 kA |
| Névleges DC feszültség | 1000 V |
| Maximális kisülési áram (8/20) | 40 kA |
| Legnagyobb folyamatos üzemi feszültség DC | 1050 V |
| Szerelési mód | DIN TH-35 mm szerelősín |
| Méret | 3 modul |
| Napelemes rendszer maximális feszültsége | 1050 V |
| Maximális vezeték keresztmetszet (egy-/többszálú) | 35 mm² |
| Maximális rugalmas vezeték keresztmetszet | 25 mm² |
| Működés jelzése az eszközön | optikai |
| 2. típus | IGEN |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Túlfeszültség-védő típusa (SPD osztály) | T1+T2 (B+C) |
| Névleges feszültség [V] | 1000V DC |
| Pólusok száma | 2P+N |
| Villámáram (Iimp/In) [kA] | 15 kA |
| Márka | EATON |
| Védelmi szint (Up) [kV] | 3,7 kV |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.