109,00 Ft
86,00 Ft
13 350,00 Ft
10 512,00 Ft
Fox Hibrid inverter 5kW 3-fázisú
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Fox Hibrid Inverter 5kW 3-Fázisú
Hibrid inverter 5kW 3F 8,8A H3 EPS nagyfeszültségű DC leválasztó IP65 H3-5.0-E FoxESS - a készülék kompatibilis a FoxESS energiatároló rendszerekkel.
Specifikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Maximális bemeneti teljesítmény [W] | A:4000 B:4000 |
| Maximális bemeneti feszültség [V] | 1000 V |
| Indítási feszültség [V] | 160 V |
| Névleges bemeneti feszültség [V] | 720 V |
| MPPT működési feszültség [V] | 160 - 950 V |
| Maximális bemeneti áram [A] | 14 / 14 A |
| Maximális rövidzárási áram [A] | 16 / 16 A |
| Független MPPT-k száma | 2 |
| Stringek száma MPPT-nként | 1 / 1 |
| Maximális AC bemeneti teljesítmény [VA] | 10000 VA |
| Maximális AC bemeneti áram (fázisonként) [A] | 15,2 A |
| Névleges kimeneti teljesítmény [W] | 5000 W |
| Maximális kimeneti látszólagos teljesítmény [VA] | 5500 VA |
| Névleges kimeneti áram (fázisonként) [A] | 7,2 A |
| Maximális kimeneti áram (fázisonként) [A] | 8,8 A |
| Névleges hálózati feszültség [V] | 3L/N/PE 380/220; 400/230; 415/240 V |
| Névleges hálózati frekvencia [Hz] | 50/60 Hz |
| Teljesítménytényező | 1 (szabályozható 0,8 kapacitív és 0,8 induktív között) |
| THDI | < 3 % névleges teljesítménynél |
Hatékonyság
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Maximális hatásfok | 97,80 % |
| Európai hatásfok | 97,20 % |
| Maximális akkumulátor töltési hatásfok | 98,50 % |
| Maximális akkumulátor kisütési hatásfok | 97,00 % |
Védelem
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Szigetelés-ellenőrzés | igen |
| Hibaáram-védelem | igen |
| DC fordított polaritás védelem | igen |
| Szigetvédelem | igen |
| Rövidzárlat-védelem | igen |
| AC rövidzárlat-védelem | igen |
| AC túláram/túlfeszültség védelem | igen |
| DC leválasztó | igen |
| Túlfeszültség-védelem | TYP II, AC: TYP II |
Szabványok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Szabványok | EN 62109-1, EN 62109-2, EN 62477-1 |
| Elektromágneses kompatibilitás | IEC 61000-6-1, IEC 61000-6-3 |
| Hálózati szabványok | EN50549-1, C10/11, VDE-AR-N 4105, G98, CEI 0-21 |
Általános adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Méretek (sz x m x mé) [mm] | 449 x 519 x 198 mm |
| Tömeg [kg] | 28 kg |
| Szerelés | fali |
| Hűtés | természetes konvekciós |
| Zajkibocsátás | 35 dB |
| Maximális telepítési magasság | 2000 m |
| Üzemi hőmérséklet tartomány | -25 ~+60°C |
| Páratartalom (lecsapódás nélkül) | 0 - 100 % |
| Védelmi fokozat | IP65 |
| Energiafogyasztás [W] | < 15 W |
| Monitoring | WiFi, ETH, GSM (tervezés alatt) |
| Kommunikáció | 2 x RS485, DRM, USB |
| Kijelző | LCD, mobilalkalmazás, WWW |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.