109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Hager B 16A 1P túláramvédő kapcsoló 6kA
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Túláramvédő Kapcsoló B 16A 1P 6kA
A Hager MBN116E túláramvédő kapcsoló MCB B 16A 1P 6kA, más néven kismegszakító, kulcsszerepet tölt be az elektromos rendszerekben, biztosítva a biztonságot az áramkör megszakításával, amikor az áram meghaladja a megengedett értéket.
Az MBN116E modell védelmet nyújt a túlzott túláramok (túlterhelések és rövidzárlatok) hatásai ellen 6kA-ig. Késleltetett működést biztosít (a kioldóáram 3-5-szöröse), hatékony védelmet nyújtva a termikus túlterhelésre nem érzékeny és alacsony indítóáramú berendezések számára.
Az MBN116E kapcsoló felépítése:
- 1 - működtető kar
- 2 - zár
- 3 - álló érintkező és mozgó érintkező
- 4 - csatlakozó kapcsok
- 5 - termobimetál kioldó (túlterhelés elleni)
- 6 - beállító csavar
- 7 - elektromágneses kioldó (rövidzárlat elleni)
- 8 - ívoltó kamra (az elektromos ív oltására)

Műszaki adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges áram In | 16 A |
| Túláramvédő kapcsoló típusa | B |
| Névleges rövidzárlat-kapcsoló képesség Icn | 6 kA |
| Pólusok száma | 1 P |
| Modulok száma | 1 |
| Névleges kapcsolási feszültség Ue (AC) | 230/400 V |
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| Névleges frekvencia | 50/60 Hz |
| Csatlakozás típusa | csavaros |
| Meghúzási nyomaték | 2,8Nm |
| Teljes veszteség névleges áramnál | 2,44 W |
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 4000 |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 20000 |
| Üzemi hőmérséklet | -25 és 60 °C között |
| Tárolási hőmérséklet | -25 és 80 °C között |
| Termék magassága | 83 mm |
| Termék szélessége | 17,5 mm |
| Termék mélysége | 70 mm |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 16A |
| Pólusok száma | 1P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.