109,00 Ft
86,00 Ft
13 350,00 Ft
10 512,00 Ft
Hager DC leválasztó kapcsoló 3-fázisú 4P 32A 1000V
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager DC leválasztó kapcsoló 3-fázisú 4P 32A 1000V
A 3-fázisú DC leválasztó kapcsoló 4P 32A 1000V SB432PV HAGER gyakran FR típusú kapcsolóként ismert, és széles körben alkalmazzák mind lakóépületek, mind ipari elosztóberendezésekben.
Fő funkciója az összes áramkör leválasztása, főkapcsolóként működve. A kapcsoló szinte minden biztosítékdobozban alkalmazást nyer, főkapcsoló szerepét töltve be mind vészhelyzetekben, mind rutinszerű karbantartás során, lehetővé téve a berendezés tartós leválasztását az áramellátásról.
ON/OFF forgókapcsolóval működtetve, a kapcsoló információs ablakkal is rendelkezik, amely színekkel (zöld/piros) jelzi a készülék működési állapotát, megkönnyítve a felhasználók számára a megfelelő működés ellenőrzését.
Konstrukció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Pólusok száma | 4 P |
| Forma | DIN EN 50173-1:2011-09 szerint |
Funkciók
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Irányváltó kapcsoló | Nem |
| Főkapcsolóként | Nem |
| Vészleállító berendezésként | Nem |
| Biztonsági kapcsolóként | Igen |
| Karbantartási / javítási kapcsolóként | Igen |
Konfiguráció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Modulok száma | 3/5 |
Kezelőszervek és jelzések
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Integrált motoros meghajtás | Nem |
Feszültség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 1000 V |
| Névleges impulzus-withstand feszültség Uimp | 8000 V |
| Névleges üzemi feszültség Un (DC) | 1000 V |
Áram
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges áram In | 32 A |
| Megengedett DC21 kategória A áramterhelés | 32 A |
Méretek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Termék mélysége | 72 mm |
| Termék magassága | 85 mm |
Teljesítmény
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Teljes teljesítményveszteség névleges áramnál | 6,9 W |
| Teljesítményveszteség póluson névleges áramnál | 1,7 W |
Élettartam
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 10000 |
Fedél / Ajtó / Felső elem
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Zárható | Nem |
Telepítés / Szerelés
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Központi elölről szerelésre alkalmas | Nem |
| Elölről szerelésre alkalmas | Nem |
| Padlóra szerelésre alkalmas | Nem |
Felszereltség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Kiegészítő NC érintkezők száma | 0 |
| Kiegészítő NO érintkezők száma | 0 |
| Kiegészítő váltóérintkezők száma | 0 |
| NC érintkezők száma | 0 |
| NO érintkezők száma | 4 |
| NO/NC érintkezők száma | 0 |
| Opcionális motoros meghajtás | Nem |
| Kiegészítő tartozékok | Nem |
Szabvány
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Szabvány | IEC 60947-3 ; VDE 0660 |
| WEEE európai irányelv | vonatkozik |
Biztonság
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Védelmi fok | IP20 |
Használati feltételek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -40…65 °C |
| Szennyeződési fok IEC 60664 / IEC 60947-2 szerint | 3 |
| Tárolási/szállítási hőmérséklet | -50…90 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Leválasztó típusa | leválasztó |
| Névleges áram [A] | 32A |
| Pólusok száma | 4P |
| Névleges feszültség [V] | 1000V DC |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.