109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Hager áram-védőkapcsoló 40A 4P 30mA AC típus
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Hibaáram-védőkapcsoló 40A 4P 30mA AC típus
A HAGER CDC440J 4P 40A 30mA AC típusú hibaáram-védőkapcsoló olyan elektromos berendezés, amelyet arra terveztek, hogy azonnal megszakítsa az áramkört, amikor egyenlőtlenséget észlel a kimenő és bemenő áramok között.
A CDC440J modellt elsősorban az áramütés elleni védelem biztosítására használják közvetlen vagy közvetett érintés esetén. Emellett segít a berendezések károsodásának kockázatának csökkentésében, valamint megelőzi az elektromos meghibásodások által okozott tüzek kialakulását.
Legfontosabb jellemzők
- Stabil és biztos rögzítés a szerelősínre masszív fém rögzítővel.
- Érintésvédelmet (IP2x) biztosít fázissínek használata esetén is.
- A kapocsfedél megakadályozza a vezetékek helytelen csatlakoztatását, minimalizálva a szerelési hibák kockázatát.
- Hibaáram-jelző lehetővé teszi a gyors felismerést, hogy a kioldás hibaáram miatt vagy kézi kikapcsolás miatt történt-e.
- Valódi érintkezőállás-jelző, amely mutatja, hogy a kapcsoló érintkezői valóban mechanikusan nyitva vannak-e.
- Biztonságos műveletek feszültség alatt szigetelt csavarhúzók használatával, ami megakadályozza a burkolat sérülését.
- Speciális alkalmazásokban plombálási lehetőség, amely biztosítja a jogosulatlan hozzáférés feletti ellenőrzést.
- A készülék védi a vezetékeket, a vagyontárgyakat és az emberi életet az elektromos áram veszélyes hatásaitól.
- Minden készülék megfelel a lengyel szabványok követelményeinek és a CE jelöléssel való megjelöléshez szükséges feltételeknek, ami minőségüket és biztonságukat tanúsítja.
- A meglévő rendszerek bővítésének lehetősége az előző sorozattal való 100%-os kompatibilitás révén, ami megkönnyíti a rendszerek modernizálását.
Konstrukció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Pólusok száma | 4 P |
| Szerelés | DIN sín |
Elektromos jellemzők
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges kapcsolási feszültség Ue (AC) | 230/400 V |
| Névleges frekvencia | 50 Hz |
Feszültség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| Névleges impulzus-állófeszültség Uimp | 4 kV |
Áram
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges hibaáram dI | 30 mA |
| Névleges kisülési áram (IN 8/20µs) | 0,25 kA |
| Névleges be- és kikapcsolási képesség Im | 1,5 kA |
| Névleges feltételes rövidzárási áram Inc az EN 61008-1 szerint | 6 kA |
| Névleges áram | 40A |
Teljesítmény
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Teljes teljesítményveszteség névleges áramnál | 6,5 W |
| Teljesítményveszteség pólusonként névleges áramnál | 2,3 W |
Működés
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Késleltetett | nem |
Élettartam
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 2000 |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 4000 |
Méretek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Termék mélysége | 70 mm |
| Termék magassága | 83 mm |
| Termék szélessége | 70 mm |
Telepítés / Szerelés
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Húzónyomaték | 2,8Nm |
Csatlakoztatás
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Hajlékony vezeték (sodrott) keresztmetszete a kapcsokban | 16 mm² |
| Merev vezeték (tömör) keresztmetszete a kapcsokban | 25 mm² |
| Csatlakozás típusa | csavaros |
Szabvány
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Szabvány | EN 61008-1 |
| RoHs európai irányelv | megfelelő |
Biztonság
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Védelmi fok | IP20 |
| Hibaáram-védőkapcsoló típusa | AC |
Használati feltételek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Szennyeződési fok az IEC 60664 / IEC 60947-2 szerint | 2 |
| Tárolási hőmérséklet | -55 és 70 °C között |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Megszakító típusa | áramvédő |
| Pólusok száma | 3P+N |
| Névleges áram [A] | 40A |
| Különbözeti áram [mA] | 30 mA |
| Kioldási karakterisztika | AC |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.