109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Hager biztosíték foglalat PV 2P 32A 10x38mm
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Biztosítékalap PV 2P 32A 10x38mm
A Hager L502PV PV 2P 32A 10x38 mm biztosítékalap a 10 x 38 mm-es biztosítékokhoz alkalmas, és hatékony védelmet biztosít a soros konfigurációban működő PV rendszerek számára.
A készülék 32 A névleges áramerősséggel és 690/1000 V DC maximális névleges kapcsolási feszültséggel rendelkezik, ami alkalmassá teszi fejlett fotovoltaikus alkalmazásokhoz. A Hager L502PV biztosítékalap IP20 védelmi fokozatot kínál, ami azt jelenti, hogy védett a veszélyes alkatrészekhez, például kezekhez vagy szilárd tárgyakhoz való hozzáféréstől.
Felépítés
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Pólusok száma | 2 P |
| Póluselrendezés | 2 P |
Kezelőelemek és jelzők
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Optikai jelzés | nem |
Elektromos jellemzők
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges kapcsolási feszültség Ue (AC) | 690 / 1000 V |
| Tápfeszültség típusa | DC |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
Feszültség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 690 V |
| Névleges üzemi feszültség Un (DC) | 1000 V |
Áram
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges áramerősség In | 32 A |
| Biztosítóbetét névleges áramerőssége | [[2 / 4 / 6 / 8 / 10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 32 A]] |
Áramerősség korrekciós tényező
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Megengedett áram korrekciós tényezője > 10 fázis esetén | 0,7 |
| Megengedett áram korrekciós tényezője 1-3 egymás melletti fázis esetén | 1 |
| Megengedett áram korrekciós tényezője 4-6 egymás melletti fázis esetén | 0,9 |
| Megengedett áram korrekciós tényezője 7-9 egymás melletti fázis esetén | 0,85 |
| Megengedett áram korrekciós tényezője 40°C felett | 0,9 |
| Megengedett áram korrekciós tényezője 50°C felett | 0,8 |
| Megengedett áram korrekciós tényezője 20°C felett | 1 |
Műszaki adatok
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Megengedett áram korrekciós tényezője 30°C felett | 0,95 |
Biztosíték
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Biztosíték jelleggörbéje | gPV |
| Biztosítóbetét mérete | 10,3 x 38 |
Frekvencia
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Frekvencia (tartomány ETIM szerint) | 50-tól 60 Hz-ig |
Teljesítmény
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Teljes veszteség névleges áramerősségnél | 2,2 W |
Élettartam
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 2000 |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 4000 |
Méretek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Termék mélysége | 75 mm |
| Termék magassága | 77 mm |
| Termék szélessége | 35 mm |
Telepítés / Szerelés
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Meghúzási nyomaték | 2 Nm |
Csatlakozás
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Hajlékony vezeték (sodrott) keresztmetszete a kapocsnál | 0,75 / 10 mm² |
| Merev vezeték (tömör) keresztmetszete a kapocsnál | 1 / 16 mm² |
Szabvány
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| WEEE európai irányelv | vonatkozik rá |
Biztonság
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Védelmi fokozat | IP20 |
Használati feltételek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -25 – 50 °C |
| Szennyeződési fokozat az IEC 60664 / IEC 60947-2 szerint | 3 |
| Tárolási/szállítási hőmérséklet | -25 – 80 °C |
Hőmérséklet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Kalibrálási hőmérséklet | 30 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.