109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Hager túláramvédő kapcsoló B 10A 1P 6kA
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Túláramvédő Kapcsoló B 10A 1P 6kA
A Hager MBN110E túláramvédő kapcsoló MCB B 10A 1P 6kA, más néven kismegszakító, kulcsszerepet tölt be az elektromos rendszerekben, biztosítva a biztonságot az áramkör megszakításával, amikor az áram meghaladja a megengedett értéket.
Az MBN110E modell védelmet nyújt a túlzott túláramok (túlterhelések és rövidzárlatok) hatásai ellen 6kA-ig. Késleltetett működést biztosít, hatékony védelmet nyújtva a termikus túlterhelésre nem érzékeny és alacsony indítóáramú berendezések számára.
Az MBN110E kapcsoló felépítése:
- 1 - működtető kar
- 2 - zár
- 3 - álló érintkező és mozgó érintkező
- 4 - csatlakozó kapcsok
- 5 - termobimetál kioldó (túlterhelés elleni)
- 6 - beállító csavar
- 7 - elektromágneses kioldó (rövidzárlat elleni)
- 8 - ívoltó kamra (az elektromos ív oltására)

Konstrukció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Védett pólusok száma | 1 |
| Pólusok száma | 1 P |
| Túláramvédő kapcsoló típusa | B |
Elektromos jellemzők
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges rövidzárlat-kapcsoló képesség Icn | 6 kA |
| Névleges üzemi feszültség Ue | 230/400 V |
| Névleges frekvencia | 50/60 Hz |
| Tápfeszültség típusa | AC |
Feszültség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| Névleges impulzus-állófeszültség Uimp | 4000 V |
Áram
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges áram | 10A |
| Névleges rövidzárlat-kikapcsoló képesség 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Névleges üzemi rövidzárlat-kikapcsoló képesség Ics | 6 kA |
Teljesítmény
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Maximális teljesítményveszteség pólusonként szabvány szerint | 3 W |
| Teljes teljesítményveszteség névleges áramnál | 2,75 W |
| Teljesítményveszteség pólusonként névleges áramnál | 2,75 W |
Élettartam
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 4000 |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 20000 |
Méretek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Termék mélysége | 70 mm |
| Termék magassága | 83 mm |
| Termék szélessége | 17,5 mm |
Telepítés / Szerelés
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Meghúzási nyomaték | 2,8Nm |
Csatlakoztatás
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csatlakozás típusa | csavaros |
| Bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (huzal) | 1/25 mm² |
| Bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása hajlékony vezetékhez (sodrony) | 1/16 mm² |
Biztonság
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Szabvány | EN 60898-1 |
| Védettségi fok | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 10A |
| Pólusok száma | 1P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.