109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Hager túláramvédő kapcsoló B 16A 3P 6kA
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Túláramvédő Kapcsoló B 16A 3P 6kA
A Hager MBN316E típusú MCB B 16A 3P 6kA túláramvédő kapcsoló, más néven kismegszakító, kulcsszerepet tölt be az elektromos rendszerben azáltal, hogy automatikus lekapcsolással védi az áramkört, amikor az áram meghaladja a megengedett biztonságos értékeket.
Ez a készülék hatékonyan védi a telepítést a túlterhelésből és rövidzárlatból eredő túlárammal szemben, 6kA-ig biztosítva a biztonságos használatot. Az MBN316E B típusú karakterisztikájú modell késleltetett működési tulajdonsággal rendelkezik, ami különösen alkalmassá teszi a termikus túlterhelésre nem érzékeny és alacsony indítóáramot generáló berendezések védelmére.
- A KAPCSOLÓ FELÉPÍTÉSE
- működtető kar
- zár
- álló érintkező és mozgó érintkező
- csatlakozó kapcsok
- termikus bimetál kioldó (túlterhelés védelem)
- beállító csavar
- elektromágneses kioldó (rövidzárlat védelem)
- ívoltó kamra (az elektromos ív oltására)
MŰSZAKI ADATOK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| sorozat és típus | Túláramvédő kapcsoló MCB B 16A 3P 6kA MBN316E HAGER |
| védett pólusok száma | 3 |
| pólusok száma | 3 P |
| túláramvédő kapcsoló típusa | B |
| névleges rövidzárlat-kapcsoló képesség Icn | 6 kA |
| névleges üzemi feszültség Ue | 230 / 400 V |
| névleges frekvencia | 50 / 60 Hz |
| tápfeszültség típusa | AC |
| névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| névleges impulzus-állófeszültség Uimp | 4000 V |
| névleges rövidzárlat-megszakító képesség 230 V 50 Hz | 6 kA |
| üzemi rövidzárlat-megszakító képesség Ics | 6 kA |
| maximális teljesítményveszteség pólusonként szabvány szerint | 3,5 W |
| teljes teljesítményveszteség névleges áramnál | 8,2 W |
| teljesítményveszteség pólusonként névleges áramnál | 2,8 W |
| elektromos élettartam (ciklusok száma) | 4000 x |
| mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 20000 x |
| húzónyomaték | 2,8 Nm |
| csatlakozás típusa | csavaros |
| bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (drót) | 1/25 mm² |
| bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása hajlékony vezetékhez (sodrony) | 1/16 mm² |
| szabvány | EN 60898-1 |
| védelmi fok | IP20 |
| méretek | 70 x 83 x 52,5 mm |
| csomagolás tömege | 0,305 kg |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 16A |
| Pólusok száma | 3P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.