109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Hager túláramvédő kapcsoló C 20A 3P 6kA
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Túláramvédő Kapcsoló C 20A 3P 6kA
A HAGER MCN320E túláramvédő kismegszakító C 20A 3P 6kA, más néven installációs megszakító, kábelek és vezetékek védelmére szolgál túlterhelés és rövidzárlat ellen.
Mind lakóépületek, mind kereskedelmi létesítmények esetében alkalmazható. Ez a megszakító többször is használható, és nagyobb érzékenységet kínál, mint a hagyományos olvadóbiztosítók. A C típusú túláramvédő megszakító késleltetett kioldással rendelkezik, és kis teljesítményű, néhány kilowattos tápellátású installációk védelmére szolgál.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HAGER |
| Túláramvédő kapcsoló típusa | C |
| Névleges áram | 20A |
| Névleges rövidzárási kapcsolóképesség Icn | 6kA |
| Pólusok száma | 3 P |
| Védett pólusok száma | 3 |
| Névleges kapcsolási feszültség Ue | 230 / 400 V |
| Névleges frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Tápfeszültség típusa | AC |
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| Névleges impulzus-ellenállási feszültség Uimp | 4000 V |
| Névleges rövidzárási megszakítóképesség 230 V 50 Hz | 6 kA |
| Névleges üzemi rövidzárási megszakítóképesség Ics | 6 kA |
| Maximális teljesítményveszteség pólusonként szabvány szerint | 4,5 W |
| Teljes teljesítményveszteség névleges áramnál | 8,9 W |
| Teljesítményveszteség pólusonként névleges áramnál | 3,1 W |
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 4000 x |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 20000 x |
| Meghúzási nyomaték | 2,8 Nm |
| Csatlakozás típusa | csavaros |
| Bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (drót) | 1/25 mm² |
| Bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása rugalmas vezetékhez (sodrott) | 1/16 mm² |
| Védelmi fokozat | IP20 |
| Méretek | 70 x 83 x 52,5 mm |
| Szabvány | EN 60898-1 |
| RoHs irányelv | megfelelő |
| Szennyezettségi fokozat az IEC 60664 / IEC 60947-2 szerint | 2 |
| További információk | fésűs sínekkel történő csatlakoztatási lehetőség, kalitkás kapcsok: - drót max. 25 mm2 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | C |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 20A |
| Pólusok száma | 3P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.