109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Pawbol Potenciálkiegyenlítő Sín
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Pawbol Potenciálkiegyenlítő Sín
A PAWBOL E.4104 potenciálkiegyenlítő sín olyan eszköz, amely a potenciális feszültségkülönbségek kiküszöbölésére szolgál, valamint megakadályozza a veszélyes érintési feszültségek kialakulását, amelyek a védővezető és a fémszerkezeti elemek között léphetnek fel.
Fő feladata a biztonság garantálása az összes fémszerkezeti elem, elektromos berendezés és villámvédelmi rendszer összekötésével. Ennek köszönhetően túlfeszültség esetén lehetővé válik a többletfeszültség hatékony elvezetése és megakadályozható annak az épület belső hálózataira történő átterjedése, ami minimalizálja az áramütés vagy az elektromos berendezések károsodásának kockázatát.
MŰSZAKI PARAMÉTEREK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Sorozat és típus | PAWBOL E.4104 potenciálkiegyenlítő sín |
| Modell | fedéllel |
| Az összes csatlakoztatott kerek vezeték száma | 8 |
| Mereven csatlakoztatott vezetékek száma max. 16 mm² | 7 |
| Mereven csatlakoztatott vezetékek száma max. 95 mm² | 1 |
| Csatlakoztatott lapos vezetékek száma 30 mm | 1 |
| Szorítósín anyaga | réz |
| Szorító anyaga | sárgaréz |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Hosszúság | 176 mm |
| Szélesség | 52 mm |
| Magasság | 52 mm |
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csomagolás tömege | 0,035 kg |
| Szín | szürke |
| Áramsínek száma | 1 |
| Csatlakozások összesített száma | 9 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.