109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Schelinger Túlfeszültségvédő 4P 5kA T1+T2 (B+C) osztály
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Schelinger Túlfeszültség-levezető 4P 5kA T1+T2 (B+C) osztály
Túlfeszültség-levezető 4P 5kA T1+T2 (B+C) osztály A51‑SPD01‑4P‑B+C Schelinger
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 68 mm |
| Maximális kisülési áram (8/20 µs) | Imax: 50 kA |
| Modulok száma | 4 |
| Szerelés | TH-35 sín (DIN 35) |
| Folyamatos üzemi feszültség | Uc: 275 V AC |
| Feszültségi védelmi szint | Up: <1,5 kV |
| Impulzusáram (10/350 µs) | Iimp: 5 kA |
| Üzemi hőmérséklet | -40°C / +70°C |
| Típus | T1+T2 (B+C) |
| Márka | Schelinger |
| Védelmi fok | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Alkalmazás | AC (hálózati) |
| Túlfeszültség-védő típusa (SPD osztály) | T1+T2 (B+C) |
| Névleges feszültség [V] | 275V AC |
| Pólusok száma | 4P |
| Villámáram (Iimp/In) [kA] | 5 kA |
| Márka | SCHELINGER |
| Védelmi szint (Up) [kV] | 1,5 kV |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.