109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Schneider Electric B 16A 3P 6kA túláramvédő kapcsoló Acti9
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Schneider Electric Túláramvédő Kapcsoló B 16A 3P 6kA Acti9
A SCHNEIDER ELECTRIC B 16A 3P 6kA iC60N-B16-3 Acti9 A9F03316 túláramvédő kapcsoló hatékonyan védi az elektromos rendszereket túlterhelés és rövidzárlat ellen.
Ideális lakóépületek és hasonló létesítmények elektromos rendszereinek védelmére, integrálható más eszközökkel teljes védőrendszerré, amely a lakóépítési igényekhez igazodik. 6kA-es zárlati teljesítménnyel rendelkezik.
Specifikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Eszköz alkalmazása | Elosztás |
| Termékcsalád | Acti 9 |
| Terméknév | Acti 9 iC60 |
| Termék vagy alkatrész típusa | Túláramvédő kapcsoló |
| Eszköz rövid neve | IC60N |
| Pólusok leírása | 3P |
| Védett pólusok száma | 3 |
| [In] névleges áram | 16 A |
| Hálózat típusa | [[Egyenáram (DC) Váltakozó áram (AC)]] |
| Kioldó technológia | Termomágneses |
| Karakterisztika | B |
| Használati kategória | [[A kategória az EN 60898-1 szerint A kategória az IEC 60898-1 szerint]] |
| Leválasztó funkció | [[Igen az EN 60898-1 szerint Igen az EN 60947-2 szerint Igen az IEC 60898-1 szerint Igen az IEC 60947-2 szerint]] |
| Szabványok | [[IEC 60898-1 EN 60947-2 IEC 60947-2 EN 60898-1]] |
Kiegészítő paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Mágneses kioldás felső határa | 4 x In +/- 20 % |
| Korlátozási osztály | [[3 az EN 60898-1 szerint 3 az IEC 60898-1 szerint]] |
| Névleges szigetelési feszültség [Ui] | [[500 V váltakozó áram (AC) 50/60 Hz az EN 60947-2 szerint 500 V váltakozó áram (AC) 50/60 Hz az IEC 60947-2 szerint]] |
| Névleges impulzus-állófeszültség [Uimp] | [[6 kV az EN 60947-2 szerint 6 kV az IEC 60947-2 szerint]] |
| Érintkezőállás jelzése | Igen |
| Vezérlés típusa | Kar |
| Helyi jelzés | Kioldásjelző |
| Szerelési alap | DIN sín |
| Szélesség 9 mm-es modulokban | 6 |
| Magasság | 91 mm |
| Szélesség | 54 mm |
| Mélység | 78,5 mm |
| Termék tömege | 0,375 kg |
| Szín | Fehér |
| Mechanikai élettartam | 20000 ciklus |
| Elektromos élettartam | 10000 ciklus |
| Csatlakozások - kapcsok | [[Dupla kapocs (felül vagy alul) 1…25 mm² merev Dupla kapocs (felül vagy alul) 1…16 mm² rugalmas]] |
| Szigetelés-eltávolítás hossza | 14 mm felső vagy alsó csatlakozáshoz |
| Húzónyomaték | 2 N.m felül vagy alul |
| Áram-védelem | Különálló blokk |
Működési környezet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Védettségi fok IP | [[IP20 az IEC 60529 szerint IP20 az EN 60529 szerint]] |
| Szennyeződési fok | 3 |
| Túlfeszültség kategória | IV |
| Tropikalizáció | 2 |
| Relatív páratartalom | 95 % 55 °C-on |
| Környezeti hőmérséklet működés közben | -35…70 °C |
| Környezeti hőmérséklet tároláskor | -40…85 °C |
Fenntarthatósági ajánlat
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Fenntartható ajánlat státusza | Green Premium termék |
| SVHC REACh mentes | Igen |
| Európai RoHS irányelv | Megfelelő |
| Mérgező nehézfémek nélkül | Igen |
| Higanymentes | Igen |
| Kínai RoHS szabvány | Proaktív kínai RoHS irányelv (a kínai RoHS jogi hatókörén kívül) |
| WEEE | A terméket az Európai Unióban érvényes hulladékkezelési előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani, és nem dobható ki a hagyományos hulladékkal együtt. |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 16A |
| Pólusok száma | 3P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | SCHNEIDER ELECTRIC |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.