109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Schneider Electric PV megszakító 13A 2P 800V DC
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Schneider Electric PV Megszakító 13A 2P 800V DC
PV DC túláramvédő megszakító B 13A 2P 800V C60PV-DC A9N61658 SCHNEIDER ELECTRIC
- pólusok száma: 2
- névleges áram [In]: 13 A
- névleges üzemi feszültség [Ue]: 800 V DC
- megszakítóképesség: 3 kA Icu 650 V DC-nél, 1,5 kA Icu 800V DC-nél
- névleges szigetelési feszültség: 1000 V DC
- névleges impulzus-withstand feszültség [Ui]: 6 kV
- szerelés: DIN sín
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csomagolás súlya | 0,531 kg |
| Elektroklub | igen |
| Sorozat | C60PV-DC |
| Karakterisztika | B |
| Névleges feszültség [V] | 800 V DC |
| Névleges áram [A] | 13A |
| Kapcsolóképesség [kA] | 6kA |
| Pólusok száma | 2 |
| Modulok száma | 1 |
| Felhasználási kategória | A kategória az EN/IEC 60947-2 szabvány szerint |
| Leválasztásra való alkalmasság | Igen, megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak |
| Vezérlés típusa | kapcsoló |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Névleges áram [A] | 13A |
| Pólusok száma | 2P |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.