109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Schneider Electric áram-védőkapcsoló 4P 40A 30mA AC típus
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Schneider Electric Áram-védőkapcsoló 4P 40A 30mA AC típus
Az IDK-40-4-30-AC 40A 4-pólusú 30mA AC típusú áram-védőkapcsoló A9Z05440 SCHNEIDER ELECTRIC hatékony érintésvédelmet biztosít, megfelelően reagálva a szinuszos és egyenirányított pulzáló áramokra.
A Schneider Electric IDK áram-védőkapcsoló sorozatát úgy tervezték, hogy megfeleljen a lakóépítészet és hasonló területek követelményeinek. Az IDK-40-4-30-AC modell alulról dupla, recézett kapcsokkal van felszerelve (sín + vezeték), ami biztos csatlakozást garantál. A túláramvédő kapcsolókkal való sínesítés megkönnyítése érdekében az N pólus a bal oldalon található. A készülék "T" tesztgombbal rendelkezik a helyes működés ellenőrzéséhez. Az Acti9 moduláris készülékcsalád többi tagjával kombinálva az IDK sorozat teljes elektromos védőrendszert alkot.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | igen |
| Sorozat | iDK |
| Túláramvédelemmel | nem |
| Differenciáláramerősség | 30mA |
| Névleges áramerősség | 40A |
| Pólusok leírása | 4P |
| Áramvédelem típusa | AC |
| Zárlati ellenállás | 4kV |
| Nullvezető pozíciója | BAL |
| Hálózat típusa | váltóáram (AC) |
| Szivárgóáram-érzékenység | 30 mA |
| Áramvédelem késleltetése | azonnali |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Névleges kapcsolási feszültség [Ue] | 380...415 V váltóáram (AC) 50 Hz |
| Névleges be- és kikapcsolási képesség | Im 500 A, Idm 500 A |
| Névleges szigetelési feszültség [Ui] | 440 V váltóáram (AC) 50 Hz |
| Névleges impulzus-feszültség [Uimp] | 4 kV |
| Lökőáram | 250 A |
| Mechanikai élettartam | 5000 x |
| Elektromos élettartam | AC-1: 2000 ciklus |
| Vezérlés típusa | kar |
| Húzónyomaték | 3,5 N.m felül vagy alul |
| Szerelési mód | pattintós |
| Szerelési alap | DIN sín |
| Méretek | 81x72x68 mm |
| Szabványok | EN/IEC 61008-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Megszakító típusa | áramvédő |
| Pólusok száma | 4P |
| Névleges áram [A] | 40A |
| Különbözeti áram [mA] | 30 mA |
| Kioldási karakterisztika | AC |
| Márka | SCHNEIDER ELECTRIC |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.