109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Schneider Electric túláramvédő kapcsoló B 10A 1P 6kA Acti9
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Schneider Electric Túláramvédő Kapcsoló B 10A 1P 6kA Acti9
A K60N-B10-1 B 10A 1-pólusú túláramvédő kapcsoló A9K01110 SCHNEIDER ELECTRIC védelmet nyújt az elektromos rendszer számára a rövidzárlatok és túlterhelések következményei ellen.
Ideálisan alkalmas épületekben lévő rendszerek védelmére, más eszközökkel együtt átfogó védelmi rendszert alkotva, amely a lakóépítési igényekhez igazodik. A K60N-B10-1 kapcsoló dupla csatlakozókapcsokkal van felszerelve az alján (sín + vezeték), amelyek recések, ami növeli a csatlakozás biztonságát. A készülék pillanatkapcsolóval rendelkezik, ami azt jelenti, hogy az érintkezők záródási sebessége független a kar működtetésének sebességétől.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | igen |
| Karakterisztika | B |
| Névleges feszültség [V] | 440 V |
| Névleges áram [A] | 10A |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Szerelés | DIN sín |
| Kapcsolóképesség [kA] | 6kA |
| Pólusok leírása | 1P |
| Védett pólusok száma | 1 |
| Névleges áram [In] | 10 A |
| Hálózat típusa | váltakozó áram (AC) |
| Kioldó technológia | termomágneses |
| Megszakítóképesség | 6000 A Icn az EN/IEC 60898-1 szerint - 230 V váltakozó áram (AC) 50/60 Hz |
| Hálózati frekvencia | 50-60 Hz |
| Névleges szigetelési feszültség [Ui] | 440 V váltakozó áram (AC) 50/60 Hz az EN/IEC 60898-1 szerint |
| Névleges impulzus-withstand feszültség [Uimp] | 4 kV az EN/IEC 60898-1 szerint |
| Mechanikai élettartam | 20 000 x |
| Elektromos élettartam | 20 000 x |
| Védelmi fokozat | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 10A |
| Pólusok száma | 1P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | SCHNEIDER ELECTRIC |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.