109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Schneider Electric túláramvédő kapcsoló B 16A 1P 6kA Acti9
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Schneider Electric Túláramvédő Kapcsoló B 16A 1P 6kA Acti9
A SCHNEIDER ELECTRIC K60N-B16-1 B 16A 1-pólusú túláramvédő kapcsoló A9K01116 védelmet nyújt az elektromos rendszer számára túlterhelés és rövidzárlat ellen.
Ez a termék az Acti9 családhoz tartozik, és ideális lakóépületek elektromos rendszereiben való alkalmazásra, ahol más készülékekkel együtt hatékony védelmi rendszert alkot. 6kA-es zárlati teljesítményének köszönhetően a K60N kapcsoló rendkívül hatékony. Kettős csatlakozó kapcsokkal van felszerelve, amelyek recézettek a biztonságosabb csatlakozás érdekében, valamint pillanatzáró érintkezővel rendelkezik, amely gyors zárást biztosít a kar működtetési sebességétől függetlenül.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Elektroklub | igen |
| Karakterisztika | B |
| Névleges feszültség | 440 V |
| Névleges áram | 16A |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Szerelés | DIN sín |
| Kapcsolóképesség | 6kA |
| Pólusok száma | 1 |
| Modulok száma | 1 |
| Csomagolás tömege | 0,15 kg |
| Hálózat típusa | váltakozó áram (AC) |
| Kioldó technológia | termomágneses |
| Megszakító képesség | 6000 A Icn az EN/IEC 60898-1 szerint -230 V váltakozó áram (AC) 50/60 Hz |
| Névleges impulzus-withstand feszültség [Uimp] | 4 kV az EN/IEC 60898-1 szerint |
| Mechanikai élettartam | 20 000 x |
| Elektromos élettartam | 20 000 x |
| Védelmi fok | IP20 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Kioldási karakterisztika | B |
| Megszakító típusa | túláram |
| Névleges áram [A] | 16A |
| Pólusok száma | 1P |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | SCHNEIDER ELECTRIC |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.