109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Simtec túlfeszültség-levezető 1+2 típus (B+C osztály) 4P 30kA 1,5kV
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Túlfeszültség-levezető Típus 1+2 (B+C) 4P 30kA 1,5kV KM30B+C/4-275 SIMTEC 85201010 SIMET
A Túlfeszültség-levezető Típus 1+2 (B+C) 4P 30kA 1,5kV KM30B+C/4-275 SIMTEC 85201010 SIMET márkájú kétfokozatú készülék, amelyet a villamos hálózatok villámcsapás és belső hálózati zavarok okozta túlfeszültségek elleni védelmére terveztek.
Ideálisan alkalmas kisebb ipari létesítményekhez és lakóépületekhez, ahol mind kábelcsatlakozókban, mind fő elektromos elosztókban szerelhető. Alkalmazása hatékony potenciálkiegyenlítést és védelmet biztosít a váratlan feszültségváltozások ellen.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | SIMET |
| Hálózat típusa | TN-S |
| Védelem osztálya | B+C (Típus 1+2) |
| Pólusok száma | 4 |
| Névleges kisülési áram (In) | 30kA |
| Feszültség védelmi szint | 1,5kV |
| Reakcióidő | 25 ns |
| Védelmi szint névleges impulzusáramnál | 30 kA |
| Üzemi frekvencia | 40-63 Hz |
| Maximális megengedett zárlati áram | 30 kA |
| Csomagolás tömege | 1 kg |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Védelmi fok | IP20 |
| Névleges keresztmetszet tömör vezeték | 6 ...35 mm² |
| Névleges keresztmetszet sodrott vezeték | 4...25 mm² |
| Rögzítés | sín |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Alkalmazás | AC (hálózati) |
| Túlfeszültség-védő típusa (SPD osztály) | T1+T2 (B+C) |
| Névleges feszültség [V] | 275V AC |
| Pólusok száma | 4P |
| Villámáram (Iimp/In) [kA] | 30 kA |
| Márka | SIMTEC |
| Védelmi szint (Up) [kV] | 1,5 kV |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.