109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Simtec túlfeszültség-levezető PV DC Típus 1+2 (B+C osztály) 1000V 3P 20kA 4,5kV
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Simtec Túlfeszültség-levezető PV DC 1+2-es típus (B+C osztály) 1000V 3P 20kA 4,5kV
A varistoros túlfeszültség-levezető fotovoltaikus rendszerekhez SV B+C 3P PV T1 T2 1000V DC SIMTEC 85036002 SIMET, más néven villámvédő, olyan eszköz, amelyet fotovoltaikus rendszerek túlfeszültség okozta károsodásai elleni védelmére terveztek.
Varistorok és szikraköz felhasználásával épített eszköz célja a veszélyes feszültségcsúcsok csökkentése, amelyek közvetlen villámcsapás vagy annak közeli elhaladása következtében léphetnek fel. Táprendszerben a teljes túlfeszültség-védelem érdekében elengedhetetlen a háromszintű túlfeszültség-levezető hierarchia (1-es, 2-es, 3-as típus, azaz B, C, D osztály) egymás utáni alkalmazása. Az SV B+C 3P levezető kifejezetten 1000 V DC feszültségig működő fotovoltaikus rendszerekben való használatra alkalmas, az egyenáramú oldalon.
ELEKTROMOS PARAMÉTEREK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Sorozat és típus | SV B+C 3P PV T1 T2 1000V DC SIMTEC 85036002 SIMET |
| PV rendszer névleges feszültsége | 1000V DC |
| Fotovoltaikus rendszer legnagyobb folyamatos üzemi feszültsége | 1060 V DC |
| Impulzusáram | 6,25 kA |
| Névleges kisülési áram | 20 kA |
| Maximális kisülési áram | 40 kA |
| Feszültség-védelmi szint | ≤4,5 kV |
| Működési idő | < 25ns |
| Megengedett páratartalom | 30% ÷ 90% |
| Szigetelési ellenállás | >100 MΩ |
| Maximális kiegészítő biztosíték | 160 A |
| Frekvencia | 48 ÷ 62 Hz |
| Távoli hibajel | IGEN |
| Szabványoknak való megfelelés | EN 61643-31:2019-07E a 2014/35/EU irányelvnek megfelelően |
MECHANIKAI PARAMÉTEREK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Vezetők keresztmetszete | merev 2,5 ... 35 mm²; hajlékony 2,5 ... 25 mm² |
| Burkolat anyaga | PA66, UL94 V0 |
| Állapotjelző | optikai, piros ha sérült |
| Rögzített sínre szerelés | TS 35 |
| Üzemi hőmérséklet tartomány | -40°C ... +85°C |
| IP védelmi fokozat | IP20 |
| Villás csatlakozó sín | 18 mm-es moduláris távolság |
| Termikus leválasztó eszköz | IGEN |
| Távoli jelzés vezetőinek keresztmetszete | max 1,5 mm² - sodrott, tömör |
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csomagolás tömege | 0,2 kg |
| Hálózat típusa | DC (Fotovoltaikus PV) |
| Levezető osztálya | B+C (1+2-es típus) |
| Pólusok száma | 3 |
| Névleges kisülési áram (In) | 20kA |
| Feszültség-védelmi szint | 4,5kV |
| Modulok számában kifejezett szélesség | 3 |
| Maximális megengedett üzemi feszültség | 1000V |
| Maximális kisülési áram | 40 kA |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Túlfeszültség-védő típusa (SPD osztály) | T1+T2 (B+C) |
| Névleges feszültség [V] | 1000V DC |
| Pólusok száma | 3P |
| Villámáram (Iimp/In) [kA] | 20 kA |
| Márka | SIMTEC |
| Védelmi szint (Up) [kV] | 4,5 kV |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.