109,00 Ft
86,00 Ft
13 350,00 Ft
10 512,00 Ft
Sofar Akkumulátor Modul 2,56kWh GTX3000HV
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Sofar Akkumulátor Modul 2,56kWh GTX3000HV
A GTX3000HV SOFAR egy fejlett energiatároló akkumulátor modul 2,56 kWh kapacitással.
Ez a nagyfeszültségű lítium-ion akkumulátor rendszer skálázhatóságra és rugalmasságra lett tervezve. A rackbe függeszthető kialakítás egyszerű telepítést és az elérhető hely optimális kihasználását teszi lehetővé.
A négy és tíz modul közötti konfigurálhatóságnak, valamint akár négy párhuzamosan kapcsolt vezérlőegységnek köszönhetően a felhasználók teljes kontrollt kapnak energiarendszerük kapacitása és teljesítménye felett. A többszintű energiamenedzsment biztosítja az erőforrások hatékony felhasználását, míg a 6000 ciklusra tervezett magas élettartam hosszú távú megbízhatóságot garantál.
A megfelelő működéshez minimum négy modul és egy vezérlőegység alappal szükséges. Így a felhasználók személyre szabhatják energiatároló rendszerüket egyéni igényeikhez, biztosítva a megbízható és hatékony működést.
Műszaki paraméterek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Sorozat és típus | 2,56kWh GTX3000HV SOFAR energiatároló akkumulátor modul |
| Akkumulátor típusa | lítium-ion |
| Modell | GTX3000HV |
| Akkumulátor névleges feszültsége | 51,2 VDC |
| Tömeg | 30 kg |
| Tárolási hőmérséklet [°C] | ≤25℃, 12 hónap ≤35℃, 6 hónap ≤45℃, 3 hónap |
| Akkumulátor kapacitás [Ah] | 50 Ah |
| DOD | < 90 % |
| Tanúsítványok | UN38,3, IEC62619, IEC62040- 1, SAA |
| Hűtés | természetes |
| Kommunikáció | CAN |
| Skálázhatóság | Min. 4 modul/ Max. 10 modul |
| Távdiagnosztika | Igen |
| Valós idejű adatfigyelés | Igen |
| Élettartam | 6000 ciklus@ 80% DOD / 25℃ / 0,5C, 60% EOL |
| Névleges töltőáram [A] | 25 A |
| Maximális töltőáram [A] | 30 A |
| Névleges kisütőáram [A] | 25 A |
| Maximális kisütőáram [A] | 30 A |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.