109,00 Ft
86,00 Ft
13 350,00 Ft
10 512,00 Ft
Sofar Hibrid Inverter 6kW 3-Fázisú 17A 2MPPT APF Mód 1 Akkumulátor Bemenet
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hibrid inverter 6kW 3F 17A HYD 6KTL-3PH 2MPPT APF üzemmód 1 akkumulátor bemenet HYD6KTL-3PH SOFAR
A Hibrid inverter 6kW 3F 17A HYD 6KTL-3PH 2MPPT APF üzemmód 1 akkumulátor bemenet HYD6KTL-3PH SOFAR egy fejlett napenergia-átalakító berendezés.
Ez a korszerű inverter a napenergia hatékony hasznosítására lett tervezve. Az inverter számos védelmi funkcióval rendelkezik, biztosítva a biztonságos és megbízható működést. Emellett magas energiahatékonyságot, kompakt méretet és különféle monitorozási lehetőségeket kínál, mint például Bluetooth, RS485, Wi-Fi és GPRS, így ideális megoldás az Ön fotovoltaikus rendszeréhez.
SPECIFIKÁCIÓ
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges AC teljesítmény [W] | 6000W |
| Fázisok száma | 3F |
| Telepítés típusa | Hibrid |
| Max. kimeneti teljesítmény [VA] | 6600 VA |
| AC kimeneti áram [A] | 17 A |
| AC feszültségtartomány [V] | 184 VAC~276 VAC |
| Frekvencia [Hz] | 50 / 60 Hz |
| Frekvenciatartomány [Hz] | 45Hz-55Hz/54Hz-66Hz (nemzeti szabvány szerint) |
| MPP trackerek száma | 2 |
| Indítási feszültség [V] | 200 V |
| MPP feszültségtartomány [V] | 180 V - 960 V |
| WiFi modul | Igen |
| WLAN / Ethernet LAN | NEM |
| USB | Nem |
| DC szigetelés mérés | Igen |
| DC leválasztó | Igen |
| Max. hatásfok (fotovoltaikus rendszer – hálózat) | 98 % |
| Méretek [mm] | 571,4 x 515 x 264,1 mm |
| Súly [kg] | 33 kg |
| Max. tengerszint feletti magasság | 4000 m |
SZABVÁNYOK
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| EMC: | EMC: EN61000-6-1, EN61000-6-3 |
| Biztonsági szabványok: | biztonsági szabványok: IEC62109-1, IEC62109-2, NB-T32004/IEC62040-1 |
| Hálózati szabványok: | hálózati szabványok: AS/NZS 4777, VDE V 0124-100, V0126-1-1, VDE-AR-N 4105, CEI 0-16/CEI 0-21, EN50549, G98/G99, UTE C15-712-1 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.