109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Solplanet Hálózati Hibrid Inverter 12kW 3-Fázisú 3MPPT PV
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Solplanet Hálózati PV Inverter 12kW 3-Fázisú 3MPPT Hibrid
A Solplanet 12KW 3F 3MPPT hálózati PV inverter hibrid ASW12KH-T3 az ASW H-T2/T3 sorozatból kiváló választás lakóépületek, valamint kis kereskedelmi és ipari vállalkozások számára.
Az integrált intelligens szoftvernek köszönhetően teljes körű ellenőrzést gyakorolhat az akkumulátor működése felett, beleértve a DOD üzemmódokat, a használati időt és a teljesítménybeállításokat. Invertereink 10 ms alatti ultragyors UPS átkapcsolási időt is kínálnak, amely villámgyors reakciót garantál áramkimaradás esetén. A szerelés egyszerű a Phoenix Contact csatlakozóknak köszönhetően, amelyek nem igényelnek szerszámokat.
Ráadásul készülékeink IP66 tanúsítvánnyal rendelkeznek, ami azt jelenti, hogy épületen belül és kívül egyaránt telepíthetők, megbízhatóságot és tartósságot biztosítva.
Bemenet (DC)
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Maximális fotovoltaikus panel teljesítmény | 18000 Wp |
| Maximális bemeneti feszültség | 1100 V |
| MPPT feszültségtartomány / Névleges bemeneti feszültség | 200 V - 950 V / 630 V |
| Minimális bemeneti feszültség / Indítási feszültség | 60 V / 180 V |
| Független MPPT bemenetek / fotovoltaikus modulláncok száma | 3 / 1 |
| Maximális bemeneti áram MPPT-nként | 16 A |
| Maximális rövidzárási áram MPPT-nként | 24 A |
Akkumulátor bemenet (DC)
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Akkumulátor feszültségtartomány | 120 V - 600 V |
| Maximális töltési / kisütési teljesítmény | 12000 W |
| Maximális töltési / kisütési áram | 30 A |
| Cellatípus | LiFePO4 |
AC kimenet (hálózati)
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| AC feszültségtartomány / Névleges AC feszültség | 270 V - 480 V / 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Névleges hálózati frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Hálózati frekvenciatartomány | 45 - 55 Hz / 55 - 65 Hz |
| Névleges látszólagos teljesítmény | 12000 VA |
| Névleges hálózati kimeneti áram (@ 400V) / Max. hálózati kimeneti áram | 17,4 A / 19,2 A |
| Harmonikus torzítás THDi (névleges teljesítményen) | < 3% |
AC bemenet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges hálózati feszültség | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Névleges hálózati frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Maximális hálózati bemeneti teljesítmény | 24000 W |
| Maximális hálózati bemeneti áram | 34,8 A |
EPS kimenet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges kimeneti feszültség | 3/N/PE, 220 / 380 V; 230 / 400 V; 240 / 415 V |
| Névleges kimeneti frekvencia | 50 Hz / 60 Hz |
| Névleges látszólagos teljesítmény | 12000 VA |
| Csúcs látszólagos kimeneti teljesítmény | Névleges teljesítmény 100%-os túllépése 10 másodpercig |
| Névleges áram (@ 400V) | 17,4 A |
| Maximális átkapcsolási idő | < 10 ms |
| Kimeneti THDv (lineáris terhelésnél) | 2% |
Hatékonyság
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| MPPT hatékonyság | 99,9% |
| Euro hatékonyság / Max. hatékonyság | 97,9% / 98,4% |
Védelmek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| DC leválasztó (II. típus) (EN/IEC 61643-11 szerint) | Szabványos funkciók |
| Átütés érzékelés | Szabványos funkciók |
| Fordított polaritás védelem PV láncok / akkumulátor bemeneténél | Szabványos funkciók |
| GFCI védelem | Szabványos funkciók |
| Differenciálárам-figyelő egység minden póluson | Szabványos funkciók |
| AC rövidzárlat védelem | Szabványos funkciók |
| Szigetüzem védelem | Szabványos funkciók |
Jellemzők
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Felhasználói felület | LED & App |
| BMS kommunikáció | CAN |
| Mérő kommunikáció | RS485 |
| Kommunikációs interfész | Wifi / LAN |
| Digitális kimenet (potenciálmentes érintkező) / kimenetek száma | Szabványos funkciók / 2 |
| Digitális bemenet (potenciálmentes érintkező) / bemenetek száma | Szabványos funkciók / 4 |
| Integrált teljesítményvezérlés / export teljesítményvezérlés | Szabványos funkciók |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.