109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
ETI PV-DC kapcsoló 4-pólusú 32A 1000V DC fotovoltaikus
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
ETI Forgókapcsoló PV - DC - 4 Pólusú
A forgókapcsoló PV - DC - 4 pólusú LS32 SMA A4 004660065 ETI lehetővé teszi a DC/AC inverterek és az egyenáramú áramkör egyéb részeinek hatékony csatlakoztatását vagy leválasztását a PV modulokhoz. A kapcsoló speciálisan tervezett érintkezőkkel és gondosan kiválasztott anyagokkal van felszerelve, amelyek nemcsak a csatlakozások tisztaságát biztosítják (oxidáció kiküszöbölése), hanem a teljesítményveszteség minimalizálását is.
A kapcsoló kialakítása garantálja, hogy az érintkezők záródási vagy nyitási sebessége független a kezelő sebességétől és erejétől. Ennek köszönhetően a körülményektől függetlenül változatlan és megbízható működést biztosít, ami kulcsfontosságú a napelemes rendszerek optimális működése és biztonsága szempontjából.
Specifikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Gyártó | ETI |
| Hálózat típusa | DC (Fotovoltaikus PV) |
| Pólusok száma | 4 |
| Maximális megengedett üzemi feszültség | 1000 V |
| Reakcióidő | < 25 ns |
| Maximális megengedett rövidzárási áram | 200 A |
| Sorozat és típus | Forgókapcsoló PV - DC - 4 pólusú LS32 SMA A4 004660065 ETI |
| Szabványok | PN-IEC 60364-7-71 |
| Pólusok száma | 4 |
| Névleges áram | 58A DC-ig |
| Névleges feszültség | 1000V DC-ig |
| Névleges folyamatos áram lu | 32A |
| Névleges feltételes rövidzárási áram lq | 5kA |
| Maximális névleges üzemi feszültség Ue AC | 440V |
| Névleges folyamatos áram Ac-21, 400V | 32 |
| Frontoldali védettség foka | IP40 |
| Szerelés | TH35 sínre |
| Főérintkezők csatlakozási típusa | csavaros csatlakozás |
| Kezelőelem színe | fekete |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Leválasztó típusa | bütyökkapcsoló |
| Névleges áram [A] | 32A |
| Pólusok száma | 4P |
| Névleges feszültség [V] | 1000V DC |
| Márka | ETI |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.