109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
ETI túlfeszültség-levezető PV DC Típus 1+2 (B+C osztály) 1200V 3P 12,5kA 4,4kV
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Túlfeszültség-levezető PV DC 1+2-es típus (B+C) 1200V 3P 12,5kA 4,4kV ETITEC SM T12 PV 1200/12,5 Y 002440630 ETI
A Túlfeszültség-levezető PV DC 1+2-es típus (B+C) 1200V 3P 12,5kA 4,4kV ETITEC SM T12 PV 1200/12,5 Y 002440630 ETI védi a PV modulokat mind a közvetlen villámcsapásból, mind a közvetett kisülésekből és hálózati kapcsolási műveletekből származó túlfeszültségekkel szemben. A túlfeszültség-levezető ideális megoldás külső villámvédelmi rendszerrel felszerelt objektumok számára, megvédve a rendszert a kiszámíthatatlan túlfeszültségektől.
A túlfeszültség-levezető minden pólusa belső hővédelemmel rendelkezik leválasztó formájában, ami további védelmi réteget biztosít. A készülék DIN TH-35 sínre szerelhető, ami megkönnyíti a telepítést és a meglévő rendszerekbe való integrációt. 4,4 kV-os túlfeszültség-védelmi szintet kínál 1200 V-os hosszú távú üzemi feszültség (Uc) mellett.
A túlfeszültség-levezető optikai varistor-meghibásodás jelzővel is fel van szerelve, ahol a piros "ablak" jelzi a készülék esetleges meghibásodását, lehetővé téve a gyors szervizintervenciót.
Specifikáció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Csomagolás súlya | 0,374 kg |
| Gyártó | ETI |
| Hálózat típusa | DC (Fotovoltaikus PV) |
| Védő osztálya | B+C (1+2-es típus) |
| Pólusok száma | 3 |
| Névleges kisülési áram (In) | 12,5kA |
| Feszültségvédelmi szint | 4,4kV |
| Szélesség modulokban kifejezve | 3 |
| Védelmi fok IP | IP20 |
| Sorozat és típus | Túlfeszültség-levezető PV DC 1+2-es típus (B+C) 1200V 3P 12,5kA 4,4kV ETITEC SM T12 PV 1200/12,5 Y 002440630 ETI |
| Kivitelezés anyaga | hőre lágyuló műanyag, nem gyúlékony UL 94 V-0 szerint |
| Szerelés | DIN TH-35 mm szerelősín |
| Típus | T1, T2 |
| Hosszú távú üzemi feszültség Uc (V) | 1200 |
| Kisülési áram imp (10/350) (kA) | 12,5 |
| Védelmi szint Up (kV) | 4,4 |
| RC | igen |
| Modulok száma | 3 |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Műszaki adatok
| Alkalmazás | DC (fotovoltaikus) |
| Túlfeszültség-védő típusa (SPD osztály) | T1+T2 (B+C) |
| Névleges feszültség [V] | 1200V DC |
| Pólusok száma | 3P |
| Villámáram (Iimp/In) [kA] | 12,5 kA |
| Márka | ETI |
| Védelmi szint (Up) [kV] | 4,4 kV |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.