109,00 Ft
86,00 Ft
12 989,00 Ft
10 228,00 Ft
Hager áramvédő kapcsoló 3P+N 40A 300mA AC típus
termék nem elérhető
kívánságlistára
Leírás
Hager Hibaáram-védőkapcsoló 3P+N 40A 300mA AC típus
A HAGER CFC440J 3P+N 40A 300mA AC típusú hibaáram-védőkapcsoló olyan eszköz, amely védelmet nyújt az áramütés ellen, és kiegészítő védelmi formáként (közvetett érintés elleni védelem) alkalmazzák, amikor az alapvető védelmi intézkedések meghibásodnak vagy sérülnek.
Konstrukció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Pólusok száma | 4 P |
| Szerelés | DIN sín |
Konfiguráció
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Modulok száma | 4 |
Elektromos jellemzők
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges kapcsolási feszültség Ue (AC) | 230 / 400 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
Feszültség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges szigetelési feszültség Ui | 500 V |
| Névleges impulzus-withstand feszültség Uimp | 4000 V |
Áram
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges hibaáram dI | 300 mA |
| Névleges áram In | 40 A |
| Névleges kisülési áram (In 8/20µs) | 0,25 kA |
| Névleges be- és kikapcsolási képesség Im | 1,5 kA |
| Névleges feltételes rövidzárlati áram Inc az MSZ EN 61008-1 szerint | 6 kA |
Áram / Hőmérséklet
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Névleges áram -25°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram -20°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram -15°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram -10°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram -5°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 0°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 5°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 10°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 15°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 20°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 25°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 30°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 35°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 40°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 45°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 50°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 55°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 60°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 65°C hőmérsékleten | 40 A |
| Névleges áram 70°C hőmérsékleten | 40 A |
Méretek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Termék mélysége | 70 mm |
| Termék magassága | 83 mm |
| Termék szélessége | 70 mm |
| Méretek | 1 |
Frekvencia
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Frekvencia (tartomány ETIM szerint) | 50 Hz |
Teljesítmény
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Teljes veszteség névleges áramnál | 8,1 W |
| Veszteség pólusonként névleges áramnál | 3,6 W |
Kioldás
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Véletlen kioldás elleni védelem | Nem |
| Késleltetett | Nem |
Élettartam
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Elektromos élettartam (ciklusok száma) | 2000 |
| Mechanikai élettartam (ciklusok száma) | 4000 |
Telepítés / Szerelés
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Meghúzási nyomaték | 2,8 Nm |
| Moduláris készülékek egyszerű leszerelése | Nem |
| Alulról történő leszerelés lehetősége | Nem |
Csatlakozás
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Kimeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (drót) | 1 / 25 mm² |
| Rugalmas vezeték (sodrott) keresztmetszete a kapocsban | 16 mm² |
| Bemeneti kapocs kapacitása merev vezetékhez (drót) | 1 / 25 mm² |
| Bemeneti kapocs kapacitása rugalmas vezetékhez (sodrott) | 1 / 16 mm² |
| Bemeneti/kimeneti kapocs kapacitása rugalmas vezetékhez (sodrott) | 1 / 16 mm² |
Felszereltség
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Átlátszó címkemező fedél | Igen |
Szabvány
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Szabvány | EN 61008-1 |
| WEEE európai irányelv | vonatkozik |
Biztonság
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Védelmi fok | IP20 |
| Hibaáram-védőkapcsoló típusa | AC |
| REACH megfelelőség | Nem |
| RoHS irányelv megfelelőség | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
Használati feltételek
| Paraméter | Érték |
|---|---|
| Üzemi hőmérséklet | -25…40 °C |
| Tárolási/szállítási hőmérséklet | -55…70 °C |
Ładowanie tabeli porównawczej...
Ładowanie galerii...
Letölthető fájlok:
Műszaki adatok
| Megszakító típusa | áramvédő |
| Pólusok száma | 3P+N |
| Névleges áram [A] | 40A |
| Különbözeti áram [mA] | 300 mA |
| Kioldási karakterisztika | AC |
| Megszakítóképesség [kA] | 6 kA |
| Márka | HAGER |
Biztonság
Minden vélemény (pozitív és negatív) megjelenik a platform számának korlátozása szerint. Ellenőrizzük, hogy olyan vásárlóktól származnak-e, akik megvásárolták a terméket. További információk a Hozzászólási politika oldalunkon találhatók.